Ton TV

Barbaros Mahallesi Deniz Sokak No:1 Kat:1 P.K:17100 Merkez / ÇANAKKALE
Türksat 4A - 12265 Mhz (V) SR 27500 FEC 5/6
Sosyal Medyada Ton TV

Ton TV, 29 yıldır Dardanel Medya bünyesinde Çanakkale'de yayın yapmaktadır.  Uydudan yayın yapan Ton TV yeni yayın dönemine Haber Kanalı olarak devam edecektir. Haber Bültenlerinde Çanakkale'nin yanı sıra Balıkesir, Bursa, Tekirdağ, Edirne, Kırklareli, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bilecik olmak üzere tüm Marmara bölgesi haberlerine yer verilmektedir. Ayrıca yakın zamanda Türkiye ve bölge gündemlerini ilgilendiren başlıklar ile ilgili programların yayını başlayacaktır.

Ton TV kanalını kesintsiz ve donmadan hızlı bir şekilde nasıl izleyebilirim?

Severek izlediğiniz Ton TV kanalını internet üzerinden kesintisiz ve mümkün olan en yüksek kalitede izlemek için mobil uygulamalarımızı ve evinizde bulunan Akıllı TV'ler için geliştirdiğimiz uygulamaları kullanarak keyifle izleyebilirsiniz..

Ton TV kanalına ek olarak 50'den fazla yerel ve ulusal televizyon kanallarını donmadan hızlı bir şekilde kesintisiz izleyebileceğiniz platform ve uygulamalar listesine Uygulamalar sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz...

Keyifli Seyirler!

Tümünü göster

Artı Dijital Medya Tüm Platformlarda!

50'yi aşkın yerel TV yayınlarını HD olarak canlı izleyebileceğiniz Artı Dijital Medya tüm platformlarda her zaman yanınızda!
  • Artı Dijital Medya - iOS Uygulaması
  • Artı Dijital Medya - Android Uygulaması
  • Artı Dijital Medya - Huawei Uygulaması