Tempo TV

Mustafa Kemal Paşa, İstiklal Cd. No:170, 34320 Beylikdüzü Osb/Avcılar/İstanbul
Türksat 4A - 12265 Mhz (V) SR 27500 FEC 5/6
Sosyal Medyada Tempo TV
VİZYONUMUZ Kanalımız, ulusal ve uluslararası izlenilebilir ortamında daha çok yer alabilmek için, her kesime hitap ediyor ve program/programcıları ile birlikte yüksek verim ile çalışmalarını sürdürmektedir. MİSYONUMUZ Türkiye'nin her köşesinin eşsiz güzelliğini, yöreselliğini gözler önüne getiren ve sizlerin en büyük hakkı olan ''eski toprak'' olgusunu bizler ekranlarımızda Tempo TV ailesi ve reklam sponsorlarımızla beraber yaşatıyoruz. Türküleri, özlenen halk oyunlarını, toprağınızın kokusunu internet yayınımızla her yerde kalbinize hissettiriyoruz. Bunun yanı sıra sağlık danışmanları, iş adamları, sosyal sorumluluk projesinde yer alan bireylerin dünyaya yaydığı pozitif enerjiyi izleyicilerimize ulaşması en büyük isteğimizdir.

Tempo TV kanalını kesintsiz ve donmadan hızlı bir şekilde nasıl izleyebilirim?

Severek izlediğiniz Tempo TV kanalını internet üzerinden kesintisiz ve mümkün olan en yüksek kalitede izlemek için mobil uygulamalarımızı ve evinizde bulunan Akıllı TV'ler için geliştirdiğimiz uygulamaları kullanarak keyifle izleyebilirsiniz..

Tempo TV kanalına ek olarak 50'den fazla yerel ve ulusal televizyon kanallarını donmadan hızlı bir şekilde kesintisiz izleyebileceğiniz platform ve uygulamalar listesine Uygulamalar sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz...

Keyifli Seyirler!

Tümünü göster

Artı Dijital Medya Tüm Platformlarda!

50'yi aşkın yerel TV yayınlarını HD olarak canlı izleyebileceğiniz Artı Dijital Medya tüm platformlarda her zaman yanınızda!
  • Artı Dijital Medya - iOS Uygulaması
  • Artı Dijital Medya - Android Uygulaması
  • Artı Dijital Medya - Huawei Uygulaması