Aksu Tv

Yenişehir Mahallesi 10. Sokak No:5 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş
Türksat 4A - 12265 Mhz (V) SR 27500 FEC 5/6
Sosyal Medyada Aksu Tv
Kahramanmaraş Radyo ve Televizyon Yayınları A.Ş. ve AKSU TV logolu televizyonumuz, 15 yıl önce yayın hayatına başlamıştır. TÜRKSAT 4A uydusundan, 12.265 Mhz, Vertical(Dikey), 27.500 Symbol Rate, FEC 5/6 parametrelerinden yayın yapan kuruluşumuz, Kahramanmaraş Merkezden tüm Türkiye, Avrupa'nın tamamı, Ortadoğu, Kuzey Afrika, Orta Asya ve Çin'e kadar net bir şekilde izlenmektedir. Artı Dijital Medya Mobil Uygulaması üzerinde,  Smart Tv'lerde, Apple Tv Lerde, IP Tv Uyumlu Cihazlarda, Aksu Tv Haber Mobil Uygulamamız ile Dünyanın her yerinde bizleri 7 gün 24 saat izleyebilirsiniz. Kahramanmaraş'ta bulunan TV binamız, tamamı 1.600 metrekare kapalı alan olmak üzere 4 katlı olup, yapım aşamasından itibaren Televizyon binası olarak projelendirilmiştir. 300 metrekare kapalı alan canlı yayın stüdyolarından haftada ortalama 25 canlı yayın yapılmaktadır. Televizyonumuz yayın hayatına başlamasından itibaren bir yıl gibi kısa bir süre içerisinde yayıncılık konusunda inanılmaz başarılı bir ivme kazanmıştır. Her gün ortalama 4 canlı yayın kuşağımızda farklı içerikli programlarla izleyicilerimizle buluşmaktadır.

Aksu TV, merkez ve bölgelerde yaklaşık 30 kişilik ekibi ve yönetim kadrosuyla hizmet vermektedir. Her geçen gün, sağladığımız yeni açılımlara, yeni ekip arkadaşlarımızı katarak devam etmektedir. Aksu TV, HD Naklen Yayın aracıyla stüdyo dışında, farklı mekânlarda canlı yayın yapma imkânına da sahiptir. 3 gün önce bilgi verildiği takdirde, Türkiye'nin her noktasında canlı yayın yapma imkânının yanında logosuz birçok televizyon kuruluşunun görüntülerini çekme imkânına da sahiptir. Yurt ve dünya gündemini yakından takip etme adına Anadolu Ajansı abonesi olan AKSU televizyonumuz, ulusal haberlerde AA'nın havuzundan haber yayını ve canlı yayınlar yapmaktadır. Kahramanmaraş ve bölgenin ekonomik ve Sosyo-Kültürel ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına bu açığı gören girişimciler tarafından 15 yıl önce kurulan Aksu TV, kendisine atfedilen büyük sorumluluğun bilincinde, durmaksızın hizmet üretmektedir.

En büyük zenginlik kaynağı olan izleyicisinden aldığı güç ve tarafsızlık misyonuyla her konuda fikir üretip kamuoyu oluşturmakta olan Aksu TV, tek geliri reklam olmasına rağmen elde ettiği başarı ve saygınlık tüm kuruluşlara örnek olacak niteliktedir. Siyaset üstü bir kimlik ve akılcı yönetimler sayesinde şehrin ve bölgenin tüm odaklarınca takdir edilen Aksu TV, bu üstünlüğü ulusala taşımış, Türkiye genelinde televizyon kuruluşları arasındaki müstesna yerini almıştır.

Aksu Tv kanalını kesintsiz ve donmadan hızlı bir şekilde nasıl izleyebilirim?

Severek izlediğiniz Aksu Tv kanalını internet üzerinden kesintisiz ve mümkün olan en yüksek kalitede izlemek için mobil uygulamalarımızı ve evinizde bulunan Akıllı TV'ler için geliştirdiğimiz uygulamaları kullanarak keyifle izleyebilirsiniz..

Aksu Tv kanalına ek olarak 50'den fazla yerel ve ulusal televizyon kanallarını donmadan hızlı bir şekilde kesintisiz izleyebileceğiniz platform ve uygulamalar listesine Uygulamalar sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz...

Keyifli Seyirler!

Tümünü göster

Artı Dijital Medya Tüm Platformlarda!

50'yi aşkın yerel TV yayınlarını HD olarak canlı izleyebileceğiniz Artı Dijital Medya tüm platformlarda her zaman yanınızda!
  • Artı Dijital Medya - iOS Uygulaması
  • Artı Dijital Medya - Android Uygulaması
  • Artı Dijital Medya - Huawei Uygulaması